17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۲۴:۵۰
کد مطلب:  1701449
در روز نخست آغاز سالتحصیلی 1400- 1401 صورت گرفت:
بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدارس شهرستان ارومیه

در روز نخست آغاز سالتحصیلی 1400- 1401، مدیرکل آموزش و پرورش استان از مدارس نواحی دوگانه شهرستان ارومیه بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان در روز نخست آغاز سالتحصیلی 1400- 1401، با حضور در مدارس سمیه، پژوهش، شاهد میرقایی، هنرستان مطهری، پروین اعتصامی و هنرستان توحید ضمن تبریک آغاز سالتحصیلی از زحمات فرهنگیان در ایام کرونا تقدیر کرد.

«مهین منافی» مدیرکل آموزش و پرورش استان در این بازدید ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: آموزش و پرورش استان در سالتحصیلی جدید با تمام روشهای ممکن آموزش را تداوم خواهد بخشید.

وی خاطر نشان کرد: توجه به موضوع دفاع مقدس در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید نیز لازم است در برنامه های مجازی و واقعی بازگشایی مدارس استان مورد توجه باشد.

منافی بیان کرد: آذربایجان غربی طبق ارزیابی وزارتی آمادگی استقبال از مهرماه و سال تحصیلی جدید را داراست و در این راستا باید با اولیا صحبت شود و اقناع سازی آنان نسبت به برنامه های آموزش و پرورش توسط مشاوران و انجمن اولیا و مربیان ارایه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه پوشش حداکثری اولویت آموزش و پرورش استان در سالتحصیلی جدید است؛ گفت: ارائه خدمات آموزشی با شیوه های در دسترس و نوین آموزشی وظیفه مسوولان نظام تعلیم و تربیت در شرایط کنونی است.

به اشتراک بگذارید :