9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۳۴:۱۸
کد مطلب:  1701495
امام جمعه شهرستان در آیین آغاز سال تحصیلی جدید:
بقاء ، دوام و پیشرفت هر جامعه به کیفیت تعلیم و تربیت بستگی دارد .

امام جمعه شهرستان خوی در آیین نمایدین آغاز سال تحصیلی جدید وزنگ مهر ابراز داشت:بقاء ، دوام و پیشرفت هر جامعه به کیفیت تعلیم و تربیت بستگی دارد .

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش خوی ، صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ مهر در شهرستان خوی با حضور امام جمعه ، معاونت استانداری وفرماندار، مدیر آموزش وپرورش شهرستان ،شهردار و فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه پاسداران  ، رئیس اداره امور تربیتی اداره کل ، خانواده شهدای فرهنگی و دانش آموزی ،خیران مدرسه ساز و سایر روسای ادارات در آموزشگاه شهید محمدزاده به صدا درآمد.

 

حجت السلام والمسلمین"حجت قاسم خانی" امام جمعه شهرستان خوی ضمن تشکر از مجاهدت های معلمان شهرستان واشاره به اهمیت و جایگاه آموزش و پرورش در جامعه بیان کرد: آموزش و پرورش مهم‌ترین شاخص و مولفه تعیین ‌کننده سبک زندگی است به طوری که پایه و اساس فرهنگ ‌سازی بر مبنای این نهاد به عنوان مجموعه‌ای بی بدیل دراین حوزه بنا نهاده می‌شود.

 

 ایشان آموزش و پرورش را جزء ارکان اصلی هر جامعه بیان نموده و گفت: بقاء ، دوام و پیشرفت هر جامعه به کیفیت تعلیم و تربیت بستگی دارد .

 

امام جمعه خوی ضمن اشاره به اینکه تربیت نسل آینده انقلاب و سکان داران نظام اسلامی توسط آموزش و پرورش رقم می خورد و مدارس اساس و پایه تزکیه و تعلیم هستند افزود: آماده هرگونه همکاری با آموزش وپرورش شهرستان در جهت پیشبرد اهداف این مدیریت می باشیم.


به اشتراک بگذارید :