9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۴۵:۰۶
کد مطلب:  1701701
زنگ مهر
مراسم نمادین زنگ مهر در مدرسه شاهد صفایی شهرستان سلماس برگزار شد

صبح روز شنبه مورخه 3 مهرماه 1400 ، مراسم نمادین زنگ مهر با حضور مدیر آموزش و پرورش ، فرماندار ، رئیس بنیاد شهید ، شهردار و جمعی از مسئولین ، دانش آموزان و اولیا در شاهد صفایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سلماس ؛ صبح روز شنبه مورخه 3 مهرماه 1400 ، مراسم نمادین زنگ مهر با حضور مدیر آموزش و پرورش ، فرماندار ، رئیس بنیاد شهید ، شهردار و جمعی از مسئولین ، دانش آموزان و اولیا در مدرسه شاهد صفایی برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم  و اجرای سرود ملی شروع شد.

"افراسیابی" مدیر آموزش و پرورش در این مراسم گفت : از تمامی عزیزانی که در این مراسم حضور پیدا کردند تقدیر و تشکر می کنم . شروع سال تحصیلی جدید را به تمامی این دانش آموزان تبریک می گویم. بنابر تصمیمات اتخاذ شده قرار براین شده است مدارس فعلا به صورت مجازی و با استفاده از شبکه شاد کار خود را شروع کنند و در ادامه آبان ماه سال جاری بعد از تزریق واکسن به دانش آموزان به صورت گروه بندی شده به صورت حضوری در مدارس حضور یابند.

"خوئی" رئیس دوره دوم ابتدایی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تبریک شروع سال تحصیلی 1401-1400 به دانش آموزان ، متن پیام سرپرست وزارت آموزش و پرورش را برای حضار قرائت نمودند.

دانش آموزان مدرسه شاهد صفایی در حال خواندن سرود

مدیر آموزش و پرورش در حال نواختن زنگ مهر

"عسکری" فرماندار شهرستان سلماس در این مراسم ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید ، آرزوی موفقیت برای تمام دانش آموزان را داشت و به ارج نهادن به فرزندان ایثارگران عزیز در تمامی عرصه های علمی تاکید کرد.

در انتهای مراسم نیز از تعدادی از دانش آموزان شاهد و دانش آموزان بسیجی که رتبه برتر کنکور سراسری را بدست آورده بودند تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :