9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۴:۱۲:۳۷
کد مطلب:  1701775
در اولین روز از آغاز سال تحصیلی1401-1400:
بازدید مدیر آموزش وپرورش شهرستان از مدارس خوی

در اولین روز از آغاز سال تحصیلی 1401- 1400مدیر آموزش وپرورش خوی به همراه رئیس امور تربیتی اداره کل ومعاونین مدیریت از مدارس شهرستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش خوی ، در اولین روز از آغاز سال تحصیلی 1401-1400مدیر آموزش وپرورش باحضور رئیس امور تربیتی اداره کل استان ومعاونین مدیریت از مدارس شهرستان بازدید وضمن تبریک آغاز سال تحصیلی از زحمات همکاران قدرانی به عمل آورد.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیان کرد: از خانواده‌ها و والدین می خواهیم در اجرای برنامه‌ها و بسترسازی برای آموزش حضوری دانش‌آموزان با اولیای مدرسه همراهی داشته باشند.

 

 

وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مدارس افزود: این بیماری منحوس نباید آموزش حضوری را به طور کامل تعطیل نماید بلکه با یک برنامه ریزی دقیق و رعایت اصول بهداشتی باید شرایط حضور دانش آموزان در مدارس را فراهم نمود.

 

 

وی با اشاره به ادامه شرایط کرونایی در سومین سال تحصیلی افزود: در این مدت خانواده‌ها در کنار معلمان نقش موثر و مهمی را برای تربیت و تحصیل فرزندان خود ایفا کردند.

 

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان در ادامه تضمین سلامت معلمان و دانش آموزان را مهمترین دغدغه مدیریت دستگاه آموزشی در شهرستان عنوان کرد و گفت: برای آغاز تدریجی فعالیت آموزشی حضوری درصورت صلاح دید ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه ریزی شده است.

به اشتراک بگذارید :