16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۴:۲۵:۵۴
کد مطلب:  1701833
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:
هم‌زمان با زنگ بازگشایی مدارس، زنگ رسیدگی به امور فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی به صدا در آمد

عباس مقتدایی گفت: مجلس یازدهم تلاش کرده تا رتبه‌بندی معلمان را با جدیت دنبال کند، آغاز به کار دولت جدید سر آغازی شد تا این همکاری و همدلی افزایش پیدا کند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در سومین روز از مهرماه ۱۴۰۰، عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در آیین اقامه نماز جماعت مدارس آموزش‌وپرورش استان اصفهان ضمن قدردانی از زحمات اداره کل آموزش‌وپرورش استان در بازگشایی مدارس اظهار داشت: آموزش‌وپرورش اصفهان در حال درخشیدن است، همزمان با زنگ بازگشایی مدارس در کشور زنگ رسیدگی به امور فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی نیز در دستور کار قرار گرفت و مجلس یازدهم تلاش کرده تا رتبه بندی معلمان را با جدیت دنبال کند.

وی افزود: آغاز به کار دولت جدید سر آغازی شد تا این همکاری و همدلی افزایش پیدا کند و با وفاق بیشتری که وجود آمده‌، امیدواریم موضوع رتبه‌بندی معلمان را در مهرماه جمع‌بندی کنیم. معلمان به دنبال این هستند که بالاترین حد آموزش و تربیت را در کشور ایجاد کنند، کل کشور باید بسیج شوند تا امور معلمان را رسیدگی کنند و مجلس یازدهم این جدیت را دارد و با این حرکتی که ایجاد شده امیدواریم زودتر به نتیجه برسد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در مجلس به دنبال تحقق مطالبات فرهنگیان هستیم و مجلس یازدهم خود را برای پیگیری امور فرهنگی مسئول می‌داند. امیدوارم خبرهای خوش مجلس دل فرهنگیان را شاد کند و بتوانیم باری از روی دوش آنها برداریم.

مقتدایی تصریح کرد: اگر این اتفاق بیفتد تعلیم‌وتربیت در کشور در تراز نظام اسلامی متناسب با سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش مورد رسیدگی و اهتمام قرار خواهد گرفت و امیدوارم دانش‌آموزان در تراز نظام اسلامی به‌خوبی تربیت شوند چرا که نیازمند دانش آموزانی هستیم که خوب درس بخوانند و در آینده بهترین کارهای علمی، فنی، فکری و... را برای یک جامعه پرتلاش و پویا انجام دهند.
 

به اشتراک بگذارید :