18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۵:۰۹:۵۳
کد مطلب:  1701989
در آئین ملی بازگشایی مدارس مطرح شد؛
«پرسش مهر» امسال رئیس‌جمهور؛ ایران قوی، چه ویژگی‌هایی دارد؟ و نقش شما در شکل گیری ایران قوی چیست؟

رئیس‌جمهور ، در آئین بازگشایی مدارس و در قالب طرح «پرسش مهر» از دانش آموزان دو سوال پرسید؛ 1- ایران قوی چه ویژگی‌هایی دارد؟ 2- نقش شما در شکل گیری ایران قوی چیست؟

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  صبح امروز، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در آئین آغاز سال تحصیلی، که در مدرسه فولادفر ناحیه دو شهرری برگزارشد، خطاب به دانش آموزان، «پرسش مهر» را اینگونه مطرح کردند؛ 1-  ایران قوی چه ویژگی‌هایی دارد و 2- نقش شما  در شکل گیری ایران قوی چیست؟

 بر این اساس؛ «پرسش مهر»  موضوعی است که هر ساله و در ابتدای سال تحصیلی از سوی رئیس جمهور مطرح و دانش آموز در قالب رشته های مختلف  هنری از جمله نقاشی، طراحی، مقاله، پوستر، کاریکانور، عکس، پژوهش و ...به این سوالات پاسخ می دهند و در ادامه نیز در جشنواره های پرسش مهر شرکت می کنند.

شایان ذکراست؛  این طرح برای اولین بار، در مهرماه سال ۱۳۷۶ از سوی رئیس جمهور وقت پایه ارائه شد، بنابراین پرسش مهر هر ساله با اهداف متناسب با اهداف و برنامه های دولت مطرح و دانش آموزان برای پاسخگویی به سوالات آن طی یک سال تحصیلی در رشته های مختلف، با هم به رقابت می پردازند.

به اشتراک بگذارید :