17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1702021
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
برگزاری چهارمین دوره کشوری آموزش و توانمندسازی داوران مسابقات قرآن، عترت و نماز به میزبانی استان خراسان رضوی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان از برگزاری چهارمین دوره کشوری آموزش و توانمندسازی داوران مسابقات قرآن، عترت و نماز به میزبانی استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، حسین شادکام با بیان اینکه چهارمین دوره توانمندسازی داوران مسابقات قرآن، عترت و نماز با حضور بیش از 15 هزار نفر از فرهنگیان سراسر کشور به میزبانی دستگاه تعلیم و تربیت خراسان رضوی برگزار می شود اظهار داشت: این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار خواهد شد که در مرحله مقدماتی از هر یک از ادارات آموزش و پرورش کشور 21 داور در قالب 11 تخصص به تفکیک جنسیت شرکت خواهند نمود.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره توانمندسازی، ارتقای سطح علمی، مهارتی و آشنایی داوران مسابقات قرآن، عترت ونماز با آئین نامه ها و شیوه های جدید داوری این مسابقات در مراحل آموزشگاهی، شهرستانی، استانی و کشوری است افزود: فرهنگیانی که سابقه داوری مسابقات را دارند یا علاقه مند به داوری مسابقات قرآن، عترت و نماز هستند می تواند از پنجم مهر ماه به کانال مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان در شبکه شاد مراجعه کنند.

شادکام با اشاره به اینکه سطح مقدماتی این دوره به صورت مجازی و سطح پیشرفته آن به صورت حضوری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد افزود: پیش آزمونی برای شرکت کنندگان از محتوای آیین نامه های مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان که در کتاب "ندای رحمت" درج شده است برگزار خواهد شد و افرادی که حد نصاب نمره لازم را کسب کنند مجوز حضور در سطح مقدماتی را کسب خواهند کرد.

گفتنی است علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند از تاریخ 5 لغایت 20 مهرماه سال جاری به کانال@mosabeghatfarhangianmedu در شبکه شاد مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید :