22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۱۳:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1702137
معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان:
آموزش و پرورش استان به بهترین شکل زمینه های آغاز سال تحصیلی جدید را فراهم نموده است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: آموزش و پرورش استان به بهترین شکل زمینه های آغاز سال تحصیلی جدید را فراهم نموده است.

     به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، مصطفی آزادبخت در مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی جدید که در دبیرستان امام صادق(ع) ناحیه یک همدان برگزار شد، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی، اظهار کرد: نقش آموزش و پرورش در دوران دفاع مقدس  بسیار برجسته و پررنگ بود.

   آزادبخت با اشاره به بیش از 5هزار شهید فرهنگی و 36 هزار شهید دانش آموز، گفت: امروز نیز شاهد جلوه هایی از ایثار و فداکاری معلمان و دانش آموزان در عرصه های مختلف هستیم و این مسیر همچنان ادامه دارد.

   وی با تأکید بر برنامه ریزی مبتنی بر آموزه های اسلامی در دستگاه تعلیم و تربیت، خاطرنشان کرد: در سایه این برنامه ریزی و تلاش های فرهنگیان، شاهد شکوفایی و تعالی آموزش و پرورش هستیم.

   معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان در ادامه با بیان این که هزینه در آموزش و پرورش  نوعی سرمایه گذاری است، تصریح کرد: همه باید به دستگاه تعلیم و تربیت کمک کنند تا به  اهداف بلند خود برسد.

   آزادبخت با اشاره به شکل گیری تدریجی آموزش های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس، تصریح کرد: این مسیر در استان همدان براساس شیوه های ابلاغی به بهترین شکل طی خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :