0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ ۱۳:۰۹:۵۰
کد مطلب:  1704193
بازدید سرزده مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از مدارس روستایی

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل از مدارس روستایی آموزش و پرورش ناحیه یک بازدید و با معلمین و دانش آموزان این مدارس دیدار نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از ناحیه یک ، احمد ناصری  به همراه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور در مدارس  روستای زیوه، بنفشه دره  ضمن بازدید از فعالیت های این مدارس با حضور در کلاس های درس و نشست های صمیمی با معلمان و کادر آموزشی این مدارس از نقطه نظرات همکاران آگاه شدند.

در این بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ضمن تبریک بازگشایی مدارس و گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود: امروزفرصتی شد تا ازنزدیک، مسائل آموزشی و پرورشی  و عمرانی این مدارس را بازدید کرده  و با فرهنگیان دیدار و از نقطه نظرات آنها در زمینه های گوناگون  با خبر بشویم.

ناصری با بیان اینکه مسئولین آموزش و پرورش استان توجه عمیقی به تعلیم و تربیت دارند تصریح کرد: همت بالای معلمین، تلاش بسیارخوب مدیران وکادرمدارس مثال زدنی وقابل ستایش است.

وی ضمن قدردانی صمیمانه از تلاش معلمین ومدیران مدارس ،از همراهی بسیار خوب خانواده هایی که دراین روستاها ساکن هستند و از هر لحاظ مدارس را حمایت  می کنند هم قدردانی نمود.

 

به اشتراک بگذارید :