21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ ۰۷:۳۳:۰۳
کد مطلب:  1705499
 نماینده وزارت آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس کهگیلویه و بویراحمد:
با محوریت تضمین سلامت معلمان و دانش‌آموزان کلاسهای  تمامی مدارس از نیمه دوم آبان ماه حضوری می شوند

 نماینده وزارت آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه شعار سال آموزش و پرورش استمرار آموزش، ارتقاء کیفیت و تضمین سلامت است گفت : با ۳ راهبرد مدرسه تلویزیونی، شبکه شاد  ودرسنامه های آموزشی برای تحقق این شعار، مدارس با توجه به واکسیناسیون فرهنگیان از نیمه دوم آبان ماه حضوری می شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ اسماعیل بحری زاده گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون بیش از ۹۶ درصد معلمان دز اول و بیش از ۸۸ درصد نیز دز دوم واکسن را دریافت کرده اند ،که زمینه لازم برای بازگشایی تدریجی مدارس فراهم می شود.
  وی به ارزیابی فعالیت های بازگشایی مدارس در ۱۷ شاخص ملی اشاره کرد و گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد در ۱۷ شاخص  محوری پروژه مهر جزء استان‌های برتر کشور است که بیانگر تلاش مجموعه مدیریت و عوامل بازگشایی مدارس از جمله روسای آموزش و پرورش و مدیران مدارس است.
 بحری زاده گفت: انتظار می‌رود اولیای دانش‌آموزان برای فراهم کردن کلاسهای حضوری که مستلزم تضمین سلامت است با مدیران و معلمان همکاری کنند. مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد هم گفت: با هماهنگی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی برنامه ریزی واکسیناسیون فرهنگیان و دانش آموزان بر اساس برنامه ملی انجام خواهد شد.
هادی زارع پور گفت: هم اکنون مدارس زیر ۱۵ نفر روستایی و عشایری که حدود هزار و یک مدرسه است ، به صورت حضوری فعالیت می کنند.

به اشتراک بگذارید :