28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ ۱۴:۱۳:۵۷
کد مطلب:  1708363
همزمان با سراسر کشور زنگ مهر عاطفه ها در مدارس استان اردبیل نواخته شد

مدیر کل و رییس شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی اردبیل گفت: زنگ «مهرعاطفه‌ها» همزمان با سراسر کشور در مدارس استان نواخته شد تا دانش‌آموزان نیکوکار کمک‌های خود را به همنوعان نیازمند اهدا کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل به نقل از پانا؛ احمد ناصری در حاشیه این مراسم که با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره)، مدیر سازمان دانش آموزی، مسئولان استانی و شهرستانی، مدیران مدارس، خیران و جمعی از اعضای پیشتازان سازمان دانش‌آموزی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در دبیرستان دخترانه دوره اول متوسطه سبلان ناحیه یک اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: «مهر عاطفه‌ها» با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان کم ‌بضاعت برگزار می‌شود تا آنها بتوانند با آرامش خاطر به تحصیل بپردازند.

وی با اشاره به اینکه مرحله نخست «مهر عاطفه‌ها» در ۲۰شهریور ماه سال‌جاری برگزار شد و اکنون در مرحله دوم این مراسم قرار گرفته‌ایم، بیان کرد: از ابتدای اجرای این طرح تا کنون خیران کمکهای شایانی به حسابهای اعلام شده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز کرده اند که امیدواریم با کمک‌های هرچه بیشتر بتوانیم بخش مهمی از نیازهای اساسی دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد را برطرف کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ نیکوکاری در بین کودکان و نوجوانان از دیگر اهداف برگزاری «مهر عاطفه‌ها» است، گفت: این طرح در سال‌جاری با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» برگزار شده است که دانش‌آموزان خیر نیز به طور قطع همچون سنوات گذشته به یاری همنوعان کم ‌بضاعت خود صحنه ای دیگر به نمایش خواهند گذاشت.

ناصری با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری کلاس‌های درس به صورت غیرحضوری و مجازی صورت می‌گیرد، افزود: گوشی همراه و تبلت از مهم‌ترین نیازهای تحصیلی دانش‌آموزان محسوب می‌شود که با یاری خیران تلاش داریم این نیاز اساسی را رفع کنیم.

رییس شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی استان با اعلام اینکه طرح «مهر عاطفه‌ها» تا ۱۱مهر ماه سال‌جاری ادامه دارد، بیان کرد: ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان کم‌بضاعت جامعه کد آنی‌پرداخت #۰۴۵*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۵۲است که خیران به سادگی می‌توانند کمک‌های خود را به حسابهای اعلام شده اهدا کنند.

به اشتراک بگذارید :