21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ ۱۳:۰۵:۵۶
کد مطلب:  1709777
به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد :
تجلیل مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از خانواده شهید اسماعیل مجیدی

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در دیدار با خانواده شهید اسماعیل مجیدی، یاد و خاطره آن شهید والامقام و فرزند گرانقدرشان مرحوم امیر مجیدی از فرهنگیان استان را گرامی داشتند .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، پیش از ظهر امروز مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به همراه مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، روسای ادارات امور شاهد و ایثارگران و روابط عمومی و اطلاع رسانی، امور بانوان و بسیج فرهنگیان با حضور در منزل شهید اسماعیل مجیدی و دیدار با خانواده ایشان ، یاد و خاطره آن شهید معظم و فرزندشان، مرحوم امیر مجیدی از فرهنگیان شاغل در ناحیه یک سنندج را گرامی داشتند .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این دیدار،  نهضت تکریم معلمان را یکی از اولویت و وظایف مسئولین عرصه تعلیم و تربیت عنوان کرد و گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، وظیفه مند بودیم که ضمن دیدار با  خانواده شهید معظم ، یاد و خاطره همکار گرانقدرمان را که به دلیل ابتلا به کرونا، ایشان را از دست دادیم ، گرامی بداریم.

وی با تشکر از خانواده شهید مجیدی و فرصتی که برای دیدار فراهم شد، وجود چنین همکاران وظیفه شناس و پر تلاش را در مجموعه آموزش و پرورش استان غنیمت دانست و ضمن ابراز تاثر به مناسبت فقدان وی، از درگاه خداوند متعال برای خانواده و فرزندان آن مرحوم صبر، سلامت و بهروزی مسالت کرد .  

در ادامه، فرزند گرامی شهید مجیدی به نمایندگی از خانواده آن شهید معزز ، از حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و همراهان و هم چنین ابراز محبت، همدلی و همدردی مسئولین به مناسبت درگذشت برادرشان ،مرحوم امیر مجیدی تقدیر و تشکر کرد .     

گفتنی است مرحوم امیر مجیدی فرزند شهید گرانقدر اسماعیل مجیدی، کارشناس امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، تابستان سال جاری بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان به جان آفرین تقدیم کرد و فقدان آن همکار گرانقدر موجب تاثر و تالم فراوان شد .

شایان ذکر است در پایان این دیدار، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان، با اهدای لوح سپاس و ادای احترام، از صبر و پایداری این خانواده معزز شهید تجلیل کرد و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید والامقام و فرزندشان، رحمت و مغفرت و علو درجات را مسالت نمود.      

به اشتراک بگذارید :