21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ ۱۴:۲۷:۴۵
کد مطلب:  1711459
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
آغاز فرآیند تزریق دُز دوم واکسن آسترازنکا فرهنگیان استان از دهم مهرماه

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی از آغاز فرآیند تزریق دُز دوم واکسن آسترازنکا فرهنگیان استان از دهم مهرماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر سلطانی با بیان اینکه فرآیند تزریق دُز دوم واکسن آسترازنکا فرهنگیان استان از دهم مهرماه آغاز می شود اظهار داشت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فاصله بین تزریق دُز اول و دوم  واکسن آسترازنکا را از دو ماه (۵۹ روز ) تا سه ماه اعلام نموده است لذا بر این اساس باتوجه به اهمیت تسریع در فرآیند واکسیناسیون کامل فرهنگیان این فرآیند از دهم مهرماه آغاز می شود.

وی با بیان اینکه همکاران محترمی که واکسن آسترازنکا نوبت اول خود را در مراکز تجمیعی واکسیناسیون فرهنگیان مشهد و سایر شهرستان ها دریافت نموده اند، جهت دریافت دُز دوم به مراکز تجمیعی ذیل در مشهد و سایر مراکز واکسیناسیون فعال در شهرستان ها مراجعه نمایند افزود: همراه داشتن کارت ملی و کارت واکسن (حداقل ۸ هفته از تزریق دُز اول گذشته باشد) الزامی می باشد، فعالیت این مراکز از ساعت ۸ الی ۱۳ می باشد و صرفا دُز دوم واکسن آسترازنکا در این مراکز تزریق می گردد.

مرکز واکسیناسیون سیدی واقع در صبا ۱۱

مرکز واکسیناسیون ساختمان مهر واقع در پارک کوهسنگی

مرکز واکسیناسیون بهداشت شماره دو مشهد واقع در بلوار وحدت

مرکز واکسیناسیون مشهد مال واقع در بلوار خیام تقاطع بلوار خیام و سجاد

مرکز واکسیناسیون آموزش بهورزی واقع در  فلاحی 7، بهورز 4 و 6

قابل ذکر است همکاران محترم می توانند اخبار و اطلاعات مربوط به واکسیناسیون فرهنگیان خراسان رضوی را در کانال https://shad.ir/tb_razavi در شبکه شاد دنبال نمایند.

به اشتراک بگذارید :