21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ ۱۵:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1711945
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه:
هدف از برپایی جشنواره شهید رجایی، ارتقای کیفیت خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم است

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه هدف از برپایی جشنواره شهید رجایی را ارتقای کیفیت خدمات دستگاه‌های اجرایی به مردم عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه؛، حبیب‌الله وفایی امروز(10مهر) با حضور در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، اظهار کرد: در جشنواره شهید رجایی، ادارات و نهادها براساس شاخص های عمومی و اختصاصی در نظر گرفته شده مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا در نهایت دستگاه‌های برتر استانی معرفی و پس از آن هم دستگاه‌ها در سطح ملی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کرمانشاه ادامه داد: همچنین در جشنواره شهید رجایی امسال در گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان، در گروه عمومی و قضایی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت شرکت توزیع نیروی برق استان، در گروه سلامت و رفاه اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و در گروه تولیدی و خدماتی اداره کل هواشناسی استان به عنوان پنج دستگاه برتر بر اساس مجموع امتیازات شاخص های عمومی و اختصاصی معرفی شدند.

مجیدیزدان‌پناه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در این نشست با اشاره به رتبه برتر آموزش و پرورش استان در جشنواره شهید رجایی برای سومین سال متوالی، گفت: سال گذشته رتبه دوم کشوری را در بین ادارات آموزش و پرورش کل کشور کسب کردیم و امیدواریم امسال هم رتبه قابل قبولی را در سطح کشوری کسب کنیم.

در پایان این دیدار از مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه به عنوان یکی از مدیران دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی تقدیر شد.

جشنواره شهید رجایی و انتخاب دستگاه های برتر استان، امسال به علت وضعیت کرونایی برگزار نشد و تنها از ادارات برتر با اهدای لوح سپاس، تقدیر شد.

 

به اشتراک بگذارید :