0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ ۱۸:۰۶:۲۷
کد مطلب:  1715659
معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
112 مرکز واکسیناسیون دانش آموزی در21 منطقه آموزش و پرورش آماده ارائه خدمات به دانش آموزان هستند

الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران درجلسه هماهنگی واکسیناسیون دانش آموزان از آمادگی 112 مرکز واکسیناسیون در21منطقه آموزشی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش  شهرستان های  استان تهران در جلسه هماهنگی واکسیناسیون دانش‌آموزان 12 تا 18 سال  الهه حسن پورضمن تسلیت ایام سوگواری پایان ماه صفر درخصوص  برنامه های واکسیناسیون دانش آموزی در روزهای پنج شنبه و جمعه  15 و 16 مهر ماه توضیحات لازم را برای روسا، کارشناسان وسایر عوامل اجرایی مناطق ونواحی عنوان کرد.  

حسن پورضمن تشکر ازدانشگاه هایی که در این طرح با آموزش و پرورش  همکاری می  کنند، در خصوص نحوه نوبت بندی مدارس به منظوراستفاده حداکثری از زمان توصیه های لازم را یاد آوری  کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران تاکید کرد : ازاولیا محترم دانش آموزان دعوت می  گردد با دردست داشتن کارت شناسایی معتبر(کارت ملی )برای دانش آموزان به مراکز واکسیناسیون اعلام شده از مدارس و مناطق مراجعه نمایند و در محیطی امن و آرام نسبت به تلقیح واکسن فرزندان خود اقدام نمایند.

وی افزود : پایگاه های واکسیناسیون دانش آموزی آمادگی این را دارند با رعایت اولویت دانش آموزان ،اولیا محترمی را که هنوز اقدام به تلقیح واکسن نکرده اند را پذیرا باشند.

الهه حسن پوراظهارامید واری کرد در روزهای  15 و 16 مهر ماه  نزدیک به 200 هزار دانش آموز در شهرستانهای استان تهران  از این خدمات استفاده نمایند.

این مقام مسئول ضمن اعلام لیست کامل مراکز واکسیناسیون دانش آموزی در شهرستانهای استان تهران عنوان کرد:  واکسیناسیون   دانش آموزان درروزهای جاری مهمترین اقدام برای ایمن سازی دانش آموزان در بازگشایی حضوری مدارس است که به تدریج و از ابتدای آبان ماه شروع خواهد شد.

لیست مراکز واکسیناسیون را از اینجا دریافت کنید

به اشتراک بگذارید :