21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ ۱۹:۳۹:۴۸
کد مطلب:  1715721
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکتهای مردمی:
طرح نظارت ضربتی در مدارس و مراکز غیردولتی اجرا خواهد شد

درجلسه کارشناس مسئولان و کارشناسان حوزه غیردولتی شهرستانهای استان تهران قنبری رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکتهای مردمی از اجرای طرح نظارت ضربتی در مدارس و مراکز غیردولتی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، جلسه ای با حضور رئیس و کارشناس مسئولان اداره مشارکتهای مردمی با کارشناسان غیردولتی شهرستانهای استان تهران در اردوگاه شهید غلامی اسلامشهر برگزار شد.

 اکبر قنبری رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکتهای مردمی ، ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام رضا (ع) ، رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و تقدیر از زحمات کارشناسان حوزه مشارکتهای مردمی به تشریح مسائل پیرامون حوزه غیردولتی در سطح استان اشاره نمود و پیگیری مواردی از جمله جریان سازی خدمت بی منت و فرهنگسازی آن تلاش برای انجام امور محوله روحیه جهادی در مشارکتهای مردمی مناسب سازی شرایط پسا کرونا با توجه به سلامت روانی و روحی دانش آموزان و موسسین اعتماد سازی خانه و مدرسه  و اغنا سازی افکار عمومی در خصوص موضوع بازگشایی مدارس اشاره نمود .

 وی در ادامه افزود : طرح نظارت ضربتی (کنترل و ارتقای سطح ایمنی و سلامت  مدارس و مراکز غیردولتی ) در 5 حوزه کنترل فضای فیزیکی ، کنترل فضای اداری  پرسنل ، کنترل و ضعیت آموزش مجازی ، کنترل امور اداری و کنترل وضعیت بهداشتی مدارس و مراکز غیردولتی با تشکیل کارگروههای نظارتی در سطح استان و شهرستان برگزار می گردد.

 شایان ذکر است جهت ارتقاء آگاهی و معلومات در زمینه قوانین و مقررات غیردولتی ، کانالی با موضوعات اشاره شده برای استفاده موسسین ، مدیران و معلمان غیردولتی در شبکه شاد به آدرس @mosharekatha   ایجاد شده است .

به اشتراک بگذارید :