21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ ۰۹:۱۶:۳۵
کد مطلب:  1716029
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در مصاحبه با خبرنگار واحد خبر شبکه استانی هامون:
خیّرین در نظام تعلیم و تربیت، سرآمد هستند

علیرضا کاظمی در بدو ورود به شهرستان چابهار در مصاحبه با خبرنگار واحد خبر شبکه استانی هامون گفت: یکی از جلوه های نظام تعلیم و تربیت، مشارکت خیرین در توسعه فضاها و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری است.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، سرپرست وزارت آموزش و پرورش با ابراز خرسندی از سفر به جنوب استان و مشارکت در برنامه افتتاح پروژه های خیرساز اظهار داشت: فرهنگ احسان و نیکوکاری در حقیقت صدقه جاریه ای است که باید در بین آحاد جامعه بویژه در مدارس و دانش آموزان نهادینه گردد.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره انسانی نیکوکار و نیک اندیش زنده یاد "حسین علیمرادی" افزود: خانواده این عزیز به نیکی راه پر خیر و برکت وی را ادامه داده و نوع دوستی و انسان دوستی را به معنای واقعی کلمه محقق کرده اند.
کاظمی بیان داشت: خیرین همراه و یاریگر آموزش و پرورش هستند و قدردانی از این مجموعه در حقیقت پاسداشت یک ارزش ماندگار و بی بدیل است.
سرپرست وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: خوشبختانه در سیستان و بلوچستان از مجموع ۲ هزار کلاس درس در حال ساخت، کار احداث هزار کلاس را خیرین عزیز تعهد نموده و نمونه واقعی الگوی مشارکتی هستند.
وی خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از همه توان و ظرفیت باید به دنبال فراهم شدن زمینه مشارکت هر چه بیشتر خیرین در کمک به محرومیت زدایی و توسعه فرهنگ انفاق باشیم.

به اشتراک بگذارید :