25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ ۱۱:۲۱:۱۶
کد مطلب:  1716073
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:
ارج‌گذاری به اقدامات خیرین و حمایت از آنان یک ضرورت است

ابوذر کوثری گفت: ارج گذاری و اهمیت دادن به فعالیت‌ها و برنامه‌های خیرین و حمایت همه جانبه از آنان یک ضرورت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی اجتماعی استاندار در آیین تجلیل از قبول شدگان کنکور سراسری بخش پیرسهراب شهرستان دشتیاری، اظهار کرد: نقش آفرینی مجموعه‌های مختلف دولتی و مردمی در مسیر تربیت فرزندان این استان، الگویی کم‌نظیر برای همه دلسوزانی است که نگران آینده دانش آموزان هستند.
کوثری به توجهات ویژه نظام و مسئولین به آموزش و پرورش استان به ویژه در سه سال اخیر اشاره کرد و گفت: اقدامات ارزنده صورت گرفته در جذب نیرو، توسعه فضاهای آموزشی، تجهیزات و ارتقای دیگر شاخص های نظام آموزشی  اتفاقات خوبی بود که در سال‌های اخیر رقم خورد.
وی با اشاره به مشارکت گسترده خیرین در این رشد و توسعه تصریح کرد: ارج گذاری و اهمیت دادن به فعالیت‌ها و برنامه‌های خیرین و حمایت همه جانبه از آنان یک ضرورت است.
کوثری خاطر نشان کرد: بالغ بر ۵۰ درصد ساخت و ساز فضای آموزشی در این استان توسط خیرین در حال انجام است.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان از همراهی دستگاه‌های مختلف شهرستان به ویژه منطقه آزاد چابهار تشکر ویژه کرد و گفت: علاوه بر توسعه فضاهای آموزشی باید در ابعاد مختلف دیگر مانند تربیت و توانمندسازی نیروها و به روز کردن دانش معلمان و همراه شدن با عصر ارتباطات نیز کوشا باشیم.
وی در پایان از اقدامات خالصانه زنده یاد حسین علیمردانی و خانواده جهادگر وی تشکر و قدردانی کرد.

به اشتراک بگذارید :