0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۱۳:۳۸:۵۰
کد مطلب:  1717203
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان :
نشست هماهنگی چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا و سومین جشنواره کانون های فرهنگی تربیتی استان برگزار شد

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان نشست هماهنگی چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا و سومین جشنواره کانون های فرهنگی تربیتی استان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان این نشست صبح امروز با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، رئیس اداره فرهنگی هنری اردو ها و فضاهای پرورشی اداره کل، معاون پرورشی و فرهنگی هنری آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، کارشناس مسئولان فرهنگی هنری و اردوها و فضا های پرورشی برگزار شد .

  در این نشست حجت الله نریمانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان به تشریح چک لیست مدیریتی و مهم ترین اقدامات و تمهید مقدمات لازم برای افتتاحیه چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در سطح مدارس پرداخت .

وی افزود: جشنواره فرهنگی هنری فردا با هدف  تقویت هویت ملی وتربیت هنری و زیبایی شناسی دانش آموزان که مصرح اسناد تحولی در آموزش و پرورش با رویکرد مدرسه محوری و گسترش تعمیق فعالیت های فرهنگی و هنری در مدرسه در راستای فعالیت های فرهنگی ، تربیتی و آموزشی طراحی شده است که در واقع این جشنواره جزئی از برنامه درس ملی به حساب می آید.

 هم چنین رئیس اداره فرهنگی هنری ، اردوها و فضاهای پرورشی استان نیز در ادامه این نشست، پیرامون هرچه بهتر برگزار شدن  جشنواره فرهنگی هنری فردا در سال تحصیلی جاری مطالبی را عنوان کرد.

گفتنی است در ادامه این نشست، پیرامون نحوه برگزاری جشنواره و مشارکت حداکثری دانش آموزان بحث و تبادل نظر و هرکدام از همکاران نیز اعلام آمادگی نمودند که درسطح شهرستانها و مناطق استان  نسبت به اطلاع رسانی و تبیین جشنواره مذکور در سطح شهرستانها و مناطق اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :