22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ ۱۵:۳۸:۴۶
کد مطلب:  1717385
نماینده ولی فقیه در استان:
گزینش افراد شایسته در ابعاد علمی، رفتاری و سلامت فکری برای تربیت دانش آموزان در دستگاه فرهنگ‌ساز آموزش و پرورش یک ضرورت است

آیت‌الله محامی گفت: سرنوشت تربیت فرزندان معصوم ایران اسلامی باید به دست انسان هایی رقم خورد که از شایستگی های علمی، رفتاری و سلامت فکری برخوردار باشند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، نماینده ولی فقیه در استان با ابراز خرسندی از برنامه‌ریزی صورت پذیرفته و تدابیر به کار گرفته شده در راستای آغاز سال تحصیلی جدید از سوی مسئولین نظام آموزشی اظهار داشت: امیدواریم هر چه زودتر شرایط حضور دانش آموزان در مدرسه و کلاس های درس به صورت گسترده و فراگیر مثل گذشته فراهم و خلأهای ایجاد شده در ایام اخیر و دور بودن فرزندان از فضای صمیمی تعلیم و تربیت جبران گردد.
 وی افزود: همه فعالیت‌ها و اقدامات  معلمان به هر شیوه و روشی که در ایام بیماری کرونا صورت پذیرفت قطعاً دارای اجر دنیوی و اخروی خواهد بود و باقیات و صالحاتی ماندگار در عملکرد این قشر فهیم میباشد و از همینجا به یکایک افرادی که در این عرصه ایفای نقش می‌کنند ادای احترام کرده و سلام گرم به حضور همه عزیزان داریم.
 آیت‌الله محامی ادامه داد: قطعاً نیروی توانمند و ماهر در عرصه تدریس و تربیت، نیاز مبرم دستگاه فرهنگ خواهد بود و آنچه مسئولین امر مطرح می‌کنند و کار کارشناسی کرده‌اند نیروهای پرورش یافته در دانشگاه فرهنگیان می توانند نقش آفرینی مطلوبی در مسیر اعتلای فرهنگ و دانش فرزندان داشته باشند.
 نماینده ولی فقیه در استان در پایان با اشاره به برخی برنامه‌ها و اقدامات کمیته مشترک همکاری های  آموزش و پرورش و حوزه های علمیه در استان، بر فعال شدن بیش از پیش این کمیته و پیشبرد اهداف تعریف شده آن تاکید نمود.

به اشتراک بگذارید :