24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۱۰:۳۸:۴۳
کد مطلب:  1718321
استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان:
"پویش کرمان دانا" سرآغازی برای رفع کمبود فضای آموزشی استان کرمان است

استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان در آیین بهره برداری از مدرسه 9 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب "پویش کرمان دانا" در بخش کشکوییه شهرستان رفسنجان گفت: "پویش کرمان دانا" سرآغازی برای رفع کامل کمبود فضای آموزشی استان کرمان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، علی زینی وند گفت: در سال های اخیر اقدامات طلایی در حوزه جذب حمایت خیران و مدرسه سازی در استان انجام شده که در خور تحسین است.

وی همچنین از سردار مدرسه سازی استان کرمان پهلوان عطا احمدی یاد کرد و افزود: تلاش ها و مجاهدت های این مرد بزرگ در عرصه مدرسه سازی تا همیشه در حافظه تاریخ کرمان خواهد ماند.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: "پویش کرمان دانا" شروعی است که حتی مدارس مناطق محروم هم از بهترین فضاهای آموزشی بهره مند شوند.

زینی وند خاطر نشان کرد: معتقدم کرمان این قدر ظرفیت دارد که سالی ۱۲۰ مدرسه در آن ساخته یا مقاوم سازی و بهسازی شود.

برپایه این گزارش، آیین بهره برداری از مدرسه 9 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور علی زینی وند استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش، احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش، محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، مهدی طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان و مسئولان محلی در بخش کشکوییه شهرستان رفسنجان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :