24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ ۱۱:۴۶:۴۱
کد مطلب:  1719723
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با معاون نظارت مالی و رئیس خزانه استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان جهت پیگیری و بررسی درآمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان با معاون نظارت مالی و رئیس خزانه استان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری خزانه استان با آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش نیازمند همکاری و تعامل همه مردم و نهاد های دولتی و غیر دولتی است.
وی با اشاره با رشد ۳۰ درصدی درآمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان در چند سال اخیر خاطر نشان کرد: متاسفانه با توجه به شیوع ویروس کرونا درآمد های اختصاصی آموزش و پرورش استان به حداقل رسیده است.
اسکندری نسب به روند تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بعد از ۲۴ سال وقفه اشاره کرد و افزود: این ساختمان با زیربنای ۱۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع با استفاده از جذب بودجه ی استانی و ملی در حال تکمیل است.

معاون نظارت مالی و رئیس خزانه استان از آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه زیر ساختی و فرهنگی کشور نام برد و گفت: توجه به آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت لازمه توسعه و پیشرفت کشور است.
صادق سلطانی نژاد خاطر نشان کرد: توجه به آموزش و پرورش و تسهیل مشکلات این دستگاه اولویت اصلی خزانه معین استان است.
وی با تقدیر و تشکر از اقدامات موثر آموزش و پرورش استان در زمینه مستند سازی املاک آموزش و پرورش بیان کرد: این اقدامی ماندگار است و نقش موثری در تبدیل به احسن نمودن املاک دارد.
 
معاون نظارت مالی و رئیس خزانه استان تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان در سه سال اخیر را اقدامی ماندگار در تاریخ آموزش و پرورش استان دانست و گفت: تکمیل این ساختمان نقش موثری در حفظ عزت و کرامت فرهنگیان دارد.
بر پایه این گزارش: معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع و رئیس اداره امور مالی آموزش و پرورش استان و ذیحساب اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان  را در این دیدار همراهی کردند.

به اشتراک بگذارید :