28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۰۷:۴۱:۰۸
کد مطلب:  1720499
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش با فرمانده انتظامی استان کرمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی استان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، احمد اسکندری نسب در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از اقدامات اثر بخش نیروی انتظامی در زمینه آموزش دانش آموزان در مدارس تقدیر و تشکر کرد و افزود: تعامل و همکاری نیروی انتظامی و آموزش و پرورش لازمه کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم در جامعه است.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس بررسی های صورت گرفته در مدارس و آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کلاس های آموزشی برگزار شده توسط کارشناسان نیروی انتظامی نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم بین دانش آموزان داشته است.
اسکندری نسب با بیان اینکهمدارس بهترین بستر برای فرهنگ سازی در جامعه هستند، گفت: با توجه به عضویت تعداد زیادی از دانش آموزان، اولیا و مردم در شبکه شاد آمادگی داریم محتواها و پیام های نیروی انتظامی را به مردم و دانش آموزان اطلاع رسانی کنیم.
فرمانده انتظامی استان کرمان نیز در این دیدار از آموزش و پرورش به عنوان مهمترین دستگاه فرهنگی کشور نام برد و افزود: هر برنامه و طرحی که در مدارس اجرایی شده موفقیت آمیز و اثر بخش بوده است.
سردار عبدالرضا ناظری با اشاره به نقش دانش آموزان در فرهنگ سازی گفت: تاثیر گذاری دانش آموزان بر خانواده ها بسیار بالاست و برنامه همیار پلیس نمونه بارز این مهم است.
وی با اشاره به آغاز بازگشایی مدارس در استان بیان کرد: آماده هر گونه همکاری با آموزش و پرورش در تمامی نقاط استان هستیم.
ناطری از تشکیل جلسه مشترک فرماندهان انتظامی استان با روسا و مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان جهت تسریع در روند بازگشایی مدارس به صورت حضوری خبر داد و گفت: همکاری با آموزش و پرورش مهمترین وظیفه ما و توفیق الهی است.

به اشتراک بگذارید :