22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۰۸:۳۳:۱۱
کد مطلب:  1720721
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد:
جشنواره علمدار فرصتی است برای بارور شدن استعدادها

آیین افتتاحیه دومین دوره‌ جشنواره فرهنگی هنری علمدار در مدرسه سردار سلیمانی آموزش و پرورش ملارد بصورت پخش زنده در بستر شبکه شاد برگزار شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ملارد، طیب رضایی‌فر اهمیت برگزاری جشنواره علمدار را بعنوان یک فرصت گردهمایی دانش‌آموزان و فرهنگیان و بارور شدن استعدادهای آنان دانست و گفت: جشنواره فرهنگی هنری علمدار با ایجاد بستر برایگسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت، معرفی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به عنوان اسوه ایثار، اخلاص و عمل برای نسل نوجوان و جوانان کشور فرصت مغتنمی است برای بارور شدن استعدادها و جهت دهی در راستای ارزش های دینی و ملی است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد افزود: صیانت از میراث با ارزش شهید سلیمانی به عنوان مدرسه و مکتب انسان‌سازی است از وظایف دستگاه تعلیم و تربیت است و لازم است تمامی همکاران و مدیران مدارس آن را در برنامه پرورشی و تربیتی خود قرار دهند.

 

وی از مدیران مدارس و مربیان پرورشی اهتمام لازم برای شرکت دانش‌آموزان و فرهنگیان در این جشنواره را خواستار شد و گفت: امیدواریم دانش‌آموزان و فرهنگیان این شهرستان مانند سال گذشته در این جشنواره بدرخشند و شاهد تلاش و موفقیت بیشتر آنها در این عرصه فرهنگی، هنری و تربیتی باشیم.

 

لازم به ذکر است در این مراسم از پوستر دومین جشنواره فرهنگی هنری علمدار نیز رونمایی شد.

به اشتراک بگذارید :