0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۱۲:۵۱:۰۱
کد مطلب:  1721277
همزمان با سراسر کشور؛
چهلمین جشنواره فرهنگی و هنری فردا در مدارس سیستان و بلوچستان آغاز به کار کرد

مراسم افتتاحیه چهلمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل در این مراسم که از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس با تمامی شهرستان‌ها و مناطق استان برگزار شد، اظهار کرد: جشنواره فردا بستر مناسبی برای کشف، رشد و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان خلاق در گوشه و کنار کشور است که هر سال نیز به تعداد رشته‌های این جشنواره افزود می‌شود تا دانش آموزان فرصت بیشتری برای نشان دادن استعدادهای خود داشته باشند.
رضا بامری افزود: این جشنواره یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی و هنری کشور است چرا که میلیون‌ها دانش آموز را تحت پوشش قرار می دهد.


وی تصریح کرد: تربیت دانش آموزانی در تراز جمهوری اسلامی براساس سند تحول بنیادین مهمترین رسالت آموزش و پرورش است.
وی ادامه داد:  اگرچه در سال گذشته، به واسطه‌ وجود ویروس کرونا و عدم حضور صددرصدی دانش‌آموزان در مدارس نتوانستیم جشنواره فردا را با شور و حال فزاینده‌ سال های پیش اجرا کنیم و به اجرای مجازی جشنواره اکتفا کردیم اما  امیدواریم امسال شرایط به نحوی مهیا شود تا چهلمین دوره جشنواره جشنواره هنری فرهنگی را با شور و حال سابق به شکل حضوری برگزار کنیم.
بامری کسب رتبه‌های کشوری در سی و نهمین دوره جشنواره فردا توسط دانش آموزان سیستان و بلوچستان را اتفاقی مبارک و مهم عنوان کرد و گفت: این موفقیت‌ها نشان دهنده استعداد و خلاقیت دانش آموزان این سامان است که باید در سال تحصیلی جدید برای شکوفایی بیشتر این استعدادها برنامه ریزی و تلاش شود.  
گفتنی است چهلمین جشنواره فرهنگی-هنری "فردا" همزمان با سومین جشنواره فرهنگی-هنری کانون های فرهنگی-تربیتی امروز همزمان با روز بزرگداشت حافظ در سراسر آغاز به کار کرد.

به اشتراک بگذارید :