0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ ۲۲:۳۸:۴۶
کد مطلب:  1721851
برای اولین بار در کشور صورت گرفت؛
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به لباس و شال تشکیلات سازمان دانش‌آموزی ملبس شد

برای اولین بار در کشور و توسط قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور، مدیرکل و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران به لباس و شال تشکیلات سازمان دانش آموزی ملبس شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران صبح امروز در گردهمایی روسای سازمان دانش آموزی مازندران که در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله در ساری برگزار شد، علیرضا سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران همراه با محمد شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان توسط اسماعیل بحری زاده قائم مقام سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامى ایران، مبلس به لباس سازمان دانش آموزى شدند.

اسماعیل بحرى زاده در این مراسم، ضمن تبریک به مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: براى اولین بار این اتفاق مبارک در مازندران به وقوع پیوست.

وی با اشاره به جذب حداکثری دانش‌آموزان در تشکیلات سازمان دانش‌آموزی مازندران در سال گذشته، خاطرنشان کرد: جذب بیش از ۱۲۰ هزار دانش‌آموز و ثبت نام در سامانه، کاری بی نظیر بود که در استان مازندران اتفاق افتاد و نظیر آن را در هیچ استان دیگری نداشتیم.

مشاور وزیر و قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور افزود: با توجه به جذب حداکثری دانش‌آموزان در سال گذشته، برای سال تحصیلی پیش رو، هیچگونه توسعه کمی نخواهیم داشت و با طراحی جدید تشکیلاتی، به توسعه کیفی خواهیم پرداخت.

این مقام مسئول با اشاره به حمایت‌های بی نظیر مدیرکل آموزش و پرورش از فعالیتهای سازمان دانش‌آموزی خاطرنشان کرد: دکتر سعدی پور از قوی ترین مدیران استانی در حوزه های مختلف آموزش و پرورش هستند و از آنجایی که سازمان دانش آموزی مازندران نیز همواره جزو برترین های کشور بوده است، از این رو برای اولین بار، پیشنهاد کردیم تا ایشان به لباس تشکیلاتی سازمان ملبس شوند و ایشان اولین مدیر کلی هستند که همراه با معاون پرورشی و فرهنگی خود در کشور به این لباس تشکیلاتی ملبس شدند.

به اشتراک بگذارید :