0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۰۷:۴۲:۰۸
کد مطلب:  1724693
در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد؛
جلسه مجازی کارشناسان ارزیابی عملکرد و سلامت و بهداشت نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان

جلسه مجازی کارشناسان ارزیابی عملکرد و سلامت و بهداشت نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان به صورت ویدیو کنفرانس در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان جلسه ویدئو کنفرانس  کارشناسان و کارشناس مسؤولان ارزیابی عملکرد و بهداشت مناطق و نواحی با حضور آذر کیوان امیرپور معاون تربیت بدنی و سلامت، علیرضا محمودی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، حسین عباسیان رئیس اداره سلامت و تندرستی و بابک رضائی کارشناس مسؤول ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد.

در این نشست با توجه به سیاستهای ابلاغی وزارت آموزش و پرورش در راستای بازگشایی تدریجی مدارس  با رعایت دستور العملهای بهداشتی و در راستای اجرایی شدن مصوبات ستاد ملی کرونا و دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت آموزش و پرورش، پیگیری اجرایی شدن حداکثری واکسیناسیون دانش آموزان و نیز  تشکیل تیمهای نظارتی مشترک حوزه های ارزیابی عملکرد، آموزش و بهداشت و سلامت مورد تاکید قرار گرفت.

همچنین در این نشست مجازی در خصوص آماده سازی مدارس و تهیه سناریوهای مختلف جهت بازگشایی تدریجی مدارس و راهبردهای آموزشی ویژه روشهای حضوری، غیرحضوری و ترکیبی بحث و گفتگو به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :