1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۲:۴۹:۲۶
کد مطلب:  1725711
پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر به مناسبت هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان

جواد ادیبی نیا مدیر آموزش وپرورش شهرستان بردسیر به مناسبت هفته پیوند انجمن اولیا و مربیان، پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بردسیر، متن پیام به شرح زیر می باشد:

باسمه تعالی

خانواده، نخستین نهاد اجتماعی و منبع اصلی انتقال رفتارها، عادت ها و میراث فرهنگی به فرزندان است و آموزش و پرورش مولد سرمایه های ارزشمند انسانی و تحقق بخش آرمان های متعالی و تمدن ایرانی_اسلامی و بسترساز توسعه همه جانبه کشور می باشد و در راستای پرورش نسلی متعهد، تعالی جو، خلاق، پژوهشگر، سرزنده و بانشاط اهتمام ویژه دارد .

بر این باوریم اهداف عالیه نظام آموزشی تنها با مشارکت فعالانه، همراهی همدلانه و همفکری خردمندانه خانه و مدرسه و همسوسازی اهداف و روش های تربیتی این دو نهاد مهم میسر است. لذا انتظار می رود اولیای محترم ، مدارس را خانه دوم فرزندان خویش دانسته و چون همیشه مسئولین دلسوز مدارس را در ایجاد رشد متوازن ساحت های تربیتی و پرورشی ، بهسازی شرایط آموزشی، پرورشی و ورزشی و ایجاد محیط شاداب و بانشاط همراهی نمایند.

اینجانب به نوبه خود، هفته پیوند اولیا و مربیان را به همکاران محترم، اولیا و اعضای بزرگوار انجمن اولیا و مربیان مدارس شهرستان بردسیر تبریک و تهنیت عرض کرده و برای همه عزیزان آرزوی صحت، سلامتی و سربلندی دارم و امیدوارم در سایه همدلی و همراهی فرهنگیان عزیز و والدین محترم، بستری مناسب برای نیل به اهداف متعالی تعلیم و تربیت فراهم آید و هفته پیوند اولیا و مربیان مقدمه‌ای برای پیمودن این راه مقدس باشد.

جواد ادیبی نیا

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر

به اشتراک بگذارید :