1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ ۱۴:۴۳:۱۳
کد مطلب:  1726059
با حمایت بنیاد علوی صورت گرفت
ضبط و صداگذاری استدیویی دو سرود با موضوع قلعه گنج و اربعین توسط گروه های سرود شهید بامری کلات مالک و عطر ظهور چهلمنی

با حمایت بنیاد علوی ضبط و صداگذاری استدیویی دو سرود با موضوع قلعه گنج و اربعین توسط گروه های سرود شهید بامری کلات مالک و عطر ظهور چهلمنی صورت گرفت .

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش قلعه گنج با همت و همکاری بنیاد علوی و آموزش وپرورش کار ضبط استدیویی دو سرود با موضوع قلعه گنج و اربعین توسط گروههای سرود شهید بامری و عطر ظهور انجام شد . 

سید حسام الدین حسینی مدیر پروژه پیشرفت و آبادانی قلعه گنج پیرامون تهیه این سرودها گفت : بنیاد علوی با توجه ویژه به دانش آموزان و نگاه تربیت محور به علایق آنها ، پیوسته در پی کشف استعدادها و آموزش آنها با محوریت فرهنگ دینی ، جهادی و ملی بوده است .

حسینی در ادامه بنیاد علوی را حامی و پشتیبان دانش آموزان قلعه گنج دانست و همکاری آموزش وپرورش و بنیاد علوی را پیوسته سبب خلق آثار هنری و فرهنگی بسیار غنی در قلعه گنج قلمداد کرد . 

سعید احمدی مدیر آموزش وپرورش قلعه گنج نیز با اشاره به تعامل بنیاد علوی با آموزش وپرورش پیرامون نگاه زیر ساختی بنیاد به مسائل فرهنگی و هنری دانش آموزان سخن گفت و خاطر نشان کرد : خلق آثار هنری و فرهنگی دانش آموزان قلعه گنج و ارسال آن به جشنواره های مختلف از مهم ترین راهبردهای آموزش وپرورش بوده است .

به اشتراک بگذارید :