24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۰۹:۴۶:۲۲
کد مطلب:  1726789
مدیرکل آموزش و پرورش استان در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان :
فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و هنری و علمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم راستا با نیازهای جسمی و روحی دانش‌آموزان است

رخشانی گفت: یکی از مجموعه‌هایی که می‌تواند در مسیر رشد و تربیت جسمی و روحی و عاطفی دانش‌آموزان موثر واقع شود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، رخشانی در این دیدار ضمن تبریک سالروز آغاز امامت امام زمان (عج )و روز جهانی کودک، اظهار داشت: آموزش و پرورش خانواده گسترده و بزرگی است که در ذیل خود  مجموعه های مختلفی از جمله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را جای داده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امید است اهداف مورد نظر محقق و امید است در نتیجه همه  این فعالیت‌های خروجی به نفع دانش آموزان این سامان باشد.
 وی افزود : باید بدنبال توسعه و گسترش فعالیت ها و برنامه های مشترک دو دستگاه در مسیر اغنای فکری و عاطفی دانش‌آموزان باشیم  و ار هر بستری برای تعالی این مهم بهره جست.
 مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد : تعلیم و تربیت حقیقی و واقعی فقط و فقط در فضای مدرسه و کلاس درس اتفاق نمی‌افتد و حضور و وجود مجموعه‌های مکمل مانند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یقیناً می‌تواند مثمر به ثمر واقع  شود.
رخشانی ضمن قدر دانی از تلاش های صورت گرفته و برنامه های جاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیان داشت :   کسب مهارت های گوناگون علمی ، حرفه ای ، آموزشی  و زندگی در بین دانش‌آموزان یک ضرورت است و کانون پرورش فکری با ظرفیت  های متعدد و امکانات و تجهیزات مختلفی که دارا است می‌تواند در این زمینه به نحو مطلوبی نقش‌آفرینی نماید.

 

به اشتراک بگذارید :