0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1727045
توسط رییس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان انجام گرفت؛
دیدار با خانواده فرهنگی شهید محمد رضا زندیه

مرضیه ذاکری رییس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با خانواده شهید فرهنگی شهید محمد رضا زندیه دیدارکرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان  در بیست و پنجمین روز از مهرماه 1400ذاکری رییس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل ، پیمان صفت رییس سازمان بسیج فرهنگیان ، سهرابی مسئول بسیج فرهنگیان و صانعی فرمانده بسیج دانش آموزی در راستای برگزاری گنگره 24000 شهید استان اصفهان از خانواده فرهنگی شهیدمحمدرضا زندیه دیدار کردند.

در این دیدار ذاکری ضمن گرامیداشت یاد وخاطره 24000 شهید استان اصفهان گفت : شهدا حق بزرگی به برگردن همه ما دارند و امروز به برکت خون این عزیزان آرامش و امنیت در کشور حاکم است . دیدار با خانواده شهدا توفیق بزرگی است و ما محتاج دعای خیر این بزرگواران هستیم .

رییس اداره امور شاهد ادامه داد: امروز تعهد ما نسبت به   خانواده شهدا و ایثارگران و فرزندان عزیز آنها تعهد قطعی است و در خدمت رسانی به آنها دریغ نمی کنیم . 

گفتنی است ، دیدار با خانواده شهدا فرهنگی و دانش آموز در راستای برگزاری کنگره بزرگ بیست چهار هزار شهید استان اصفهان است که در خردادماه 1401 در استان اصفهان برگزار خواهد شد. 

 

به اشتراک بگذارید :