21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۵:۴۶:۵۹
کد مطلب:  1727713
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان در جلسه ستاد نکوداشت پدافندغیرعامل استان:
تجلیل از مقام ۱۷۱۰ دانش‌آموز از برنامه‌های هفته پدافندغیرعامل است

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان مازندران در این جلسه ضمن قدردانی از مدیران آموزش‌ و پرورش استان به‌ویژه شخص مدیرکل گفت: خدا رو شاکریم که همه شما بزرگواران قبل از هر عنوان و سمتی که دارید یک بسیجی هستید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ محمد جعفری همچنین تاکید کرد: روحیه بسیج و سلوک بسیج وابسته به کارت شناسایی نیست بلکه به معنای ارتباط مستمر با امام امت برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است و بر این اساس اولویت ما کار  در میدان و رفع مشکلات مردم است.
وی در همین زمینه توضیح داد: توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر در شهریور بین دانش‌آموزان نیازمند در همین راستا انجام شد هرچند ما امیدواریم هیچ وقت در شهریورماه ناچار به انجام چنین کاری نباشیم و خانواده‌های ما نیازی به این کمک‌ها نداشته باشند.
رئیس بسیج دانش‌آموزی همچنین گفت: در این هفته هزار و هفتصد و ده دانش‌آموز شهید را تکریم خواهیم کرد و غبارروبی مزار این شهدا و تجلیل از فرزندان دانش‌آموز شهدای مدافع حرم را در دست داریم.
جعفری ادامه داد: تجلیل از دانش‌آموزان نخبه بسیجی و رونمایی از چند اختراع دانش‌آموزان بسیجی را در این هفته خواهیم داشت و تلاش می‌کنیم در همه این برنامه‌ها تفکر و فرهنگ بسیج را در بین دانش‌آموزان نهادینه سازیم.

به اشتراک بگذارید :