21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۵:۵۲:۱۴
کد مطلب:  1727719
نماینده اداره‌کل پدافندغیرعامل مازندران تأکید کرد:
ضرورت تلاش هدفمند برای فرهنگ‌سازی پدافند غیرعامل

نماینده اداره‌کل پدافندغیرعامل استان مازندران در این جلسه با تأکید بر ضرورت تلاش هدفمند برای فرهنگ‌سازی پدافند غیر عامل، گفت: به نمایندگی از اداره‌کل پدافندغیرعامل استان از تلاش جناب آقای سعدی‌پور و همه شما اعضای ستاد قدردانی می‌کنم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «باقری» در ادامه به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: رهبری در این خصوص بیانات صریح و تاکیدات روشن بسیاری داشتند و بر همین اساس باید گفت تا روزی که تهدیدات هست پدافندغیرعامل هم هست.
وی هدف و فلسفه وجودی پدافندغیرعامل را بازدارندگی دانست و تصریح کرد: در شرایط عادی ما باید برای شرایط بحران یا حمله دشمن برنامه‌ریزی و تصمیم‌سازی کنیم و از اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران و سایر ادارات توقع داریم در زمینه فرهنگسازی‌ تلاش هدفمند صورت گیرد.
نماینده اداره‌کل پدافندغیرعامل استان در ادامه به اوضاع کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: در اجرای برنامه‌های خود در هفته پدافندغیرعامل حتماً رعایت پروتکل‌ها را مد نظر داشته باشند تا نگرانی‌ها درخصوص سلامت جامعه ایجاد نشود.
وی همچنین بر اجرای صبحگاه نمادین و زنگ پدافندغیرعامل در مدارس و همچنین فضاسازی محیطی در ورودی ادارات تاکید کرد و گفت: این برنامه‌ها در نهادینه‌سازی فرهنگ و مفهوم پدافندغیرعامل موثر است.
باقری ادامه داد: اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران هرسال بهترین و دقیقترین برنامه‌ریزی را در هفته پدافند غیرعامل داشته و امسال نیز همین گونه خواهد شد و از کارگروه توقع داریم همانند سنوات قبل جمع‌بندی برنامه‌هایی که در این هفته اجرا شد را در قالب فایل word به اداره‌کل پدافندغیرعامل استان ارسال کنند.

به اشتراک بگذارید :