21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۵:۵۷:۴۹
کد مطلب:  1727721
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران؛
اختتامیه نخستین جشنواره استعدادیابی "افق طلایی" برگزار شد

اختتامیه نخستین جشنواره استعدادیابی "افق طلایی" با حضور مسئولین استانی در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله ساری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ اختتامیه جشنواره استعدادیابی "افق طلایی" با حضور محمد شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی هنری آموزش و پرورش مازندران، منفردی فرماندار میاندورود، رضایی مشاور امور جوانان مدیر کل و علیجانی مدیر آموزش و پرورش میاندورود، صبح امروز در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله ساری برگزار شد. 

محمد شعبانی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کلیه عوامل برگزار کننده جشنواره افق طلایی به ویژه دبیر جشنواره جواد جعفری، تصریح کرد :
همان‌ گونه‌ که در 8 سال دفاع مقدس مسئولیت های سنگین بر دوش جوانان بود، ما هم باید در آموزش و پرورش به بچه ها نقش های متفاوت داده و آن ها را برای پذیرش مسئولیت در آینده آماده کنیم.لذا اینگونه می‌توان موفق شد و به قدرت فرهنگی دست یافت. 
وی در ادامه اظهار کرد: مطابق نظریه "دابوت" هر انسانی صاحب یک توانایی بالقوه بوده و ممکن است حتی فردی به سنین بالا هم برسد ولی باز هم از توانمندی های خود بی خبر باشد. بنابراین شناخت فردی می تواند در کشف و شکوفایی استعداد ها بسیار مثرثمر باشد.
 معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران گفت : برنامه هایی مانند" افق طلایی" مانند ثمن‌ های فرهنگی هستند که توسط مدیر آموزش و پرورش میاندورود و همکاران این شهرستان برای اولین بار آغاز شد و در این مسیر وظیفه ما حمایت از دانش آموزانی هست که در این همایش ها شرکت می کنند و جهت تعالی و بروز استعداد های خویش اهتمام ویژه ای دارند.

به اشتراک بگذارید :