28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ ۱۶:۱۰:۳۹
کد مطلب:  1727725
در اختتامیه نخستین جشنواره استعدادیابی "افق طلایی" رقم خورد:
تقدیر از ۴۰ دانش‌آموز بااستعداد میاندورودی

در پی برگزاری نخستین جشنواره استعدادیابی "افق طلایی" در میاندورود، از ۴۰ دانش آموز بااستعداد این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ اختتامیه جشنواره استعدادیابی "افق طلایی" با حضور منفردی فرماندار میاندورود، شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی هنری آموزش و پرورش مازندران،علیجانی مدیر آموزش و پرورش میاندورود و رضایی مشاور امور جوانان مدیر کل آموزش و پرورش برگزار شد. 
در این مراسم حسینعلی علیجانی با تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه کلیه عوامل برگزارکننده به ویژه دبیر جشنواره "جواد جعفری" تصریح کرد : جشنواره "افق طلایی" بسیار با اهمیت است و 
بعنوان یک معلم امروز افتخار می کنم که شاهد حضور و ظهور دانش آموزانی هستم که گفتند ما هم هستیم و چقدر قدرتمندانه اینکار را انجام داده و استعداد های خویش را بروز می دهند. 
مدیر آموزش و پرورش میاندورود اظهار داشت: اعتقاد من این است هر دانش آموز موفق است و فقط باید خود را بشناسد و کشف کند. ما در جامعه هیچکسی را نخواهیم داشت که فردی ضعیف و بدون توانایی باشد، لذا وظیفه ما شناساندن آنچه در درون کودکان ما و دانش آموزان ما وجود دارد می باشد. امروزه نظام تعلیم و تربیت باید به این شکل بیندیشد که فقط در صدد شکوفایی استعداد در ریاضی و علوم تجربی کودکان نباشد، بلکه استعدادهای هنری، ورزشی، ادبی و... هم جز برنامه های این دستگاه باشد و تربیت تمام ساحتی یعنی همین. 
وی در ادامه گفت‌ : این دانش آموزان به ما نشان داده اند که ما باید تعریف خود را از استعداد تغییر دهیم. یک ورزشکار، یک هنرمند یک نویسنده هم استعداد است و ما امروز به این نتیجه رسیدیم که اجتماع نخبگانی را می‌توانیم در محیط های عادی هم داشته باشیم.
شایان ذکر است که در پایان این مراسم از ۴۰ دانش‌آموز موفق و بااستعداد میاندورودی تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :