0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۰۸:۲۸:۲۳
کد مطلب:  1728153
بازدید مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از مدارس شاهد استان آذربایجان شرقی
هنرمدرسه کشف و شناسایی، استعداد و توانایی دانش آموزان و هدایت آنها در مسیر تحقق تربیت و زندگی است .

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش صبح دیروز 25 مهرماه بعد از ادای احترام به مقام شامخ شهدای فرهنگی و شهدای دانش آموز در گلزار شهدای وادی رحمت از مدارس شاهد ناحیه 3 تبریز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران، محمدرضا رزاقی با همراهی پاشایی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به منظور بررسی موضوع مهم کیفیت بخشی به امور تحصیلی و تربیتی دانش آموزان مدارس شاهد و روند اجرای شناسنامه فعالیت های مدارس شاهد از دبیرستان دوره دوم شاهد نورالزهراء ، دبیرستان متوسطه اول شاهد امام خامنه ای و مدرسه ابتدائی شاهد بنت الحسین ع ناحیه 3 بازدید کرد .

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش  در این  بازدیدها با بیان اینکه باید تلاش مان را بکنیم تا دانش آموزان در مدرسه زندگی کنند، گفت: توجه به ارتقای کیفیت  مدارس و ایجاد دغدغه آموزشی و تربیتی در بین دانش آموزان و خانواده ها  مهمترین عامل موفقیت مدارس شاهد خواهد بود.

 

 دبیر ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که « هر دانش آموز دارای استعداد، توانایی و قابلیت منحصر به فرد خود است. » اظهار کرد:  هنر مدیرمدرسه کشف، شناسایی و هدایت آنها در مسیر تحقق تربیت و زندگی است .

رزاقی تاکید کرد: تمام تلاش همکاران باید به گونه ای باشد که مدارس شاهد به واسطه کیفیت فعالیت هایشان نسبت به سایر مدارس شناخته شوند.

وی تصریح کرد: در تربیت تمام ساحتی هر مدرسه با توجه به بضاعت و امکانات خودش اهداف را تعیین،برنامه ریزی و اجراء می کند و در نهایت با بررسی نقاط قوت فعالیت ها و کاستی های احتمالی، برای سال آینده برنامه ای کامل و جامع طراحی می نماید.

گفتنی است رزاقی در اثنای این بازدیدها، از طریق فضای مجازی با دانش آموزان نیز ارتباط برقرار نموده و در جریان خواسته ها و نقطه نظرات آنها قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :