0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۲:۱۶:۳۴
کد مطلب:  1728935
توزیع 64هزاربسته اقلام ورزشی وبهداشتی بین مدارس استان

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از توزیع 64 هزار پک ورزشی و اقلام بهداشتی به مدارس استان ، در قالب کاروان مهربانشاط خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی، صبح امروز با بیان این خبر اظهار کرد:به منظور کیفیت بخشی به درس تربیت بدنی مدارس و برقراری عدالت، توازن آموزشی، اجرای بهینه طرح های حوزه تربیت بدنی و سلامت تجهیزات ورزشی و بهداشتی در قالب کاروان مهربا نشاط به ارزش 850 میلیون تومان به مدارس استان ارسال شد.

وی با اشاره به ارسال 41 هزار پک ورزشی به مدارس استان، عنوان کرد: میز تنیس، فوتبال دستی، انواع توپ، تشک ایمنی، تاتامی، چوب موازنه، نردبان معلق، مینی پارالل و فوم ایمن سازی سالن های ورزشی مهم ترین اقلام ورزشی ارسالی به مدارس استان را تشکیل می هند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از ارسال 23 هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، بسته های بهداشت فردی، ترازوی دیجیتال و کتب راهنمای آموزش  سلامت در مدارس خبر دادو افزود: توجه به حفظ سلامت و ایمنی جسم و روان دانش آموزان به ویژه در این ایام شیوع و گسترش ویروس کرونا مهم ترین هدف و رسالت خادمین آموزش و پرورش در بهارستان علم و ادب است.

به گفته واقعی، بی‌تردید مدرسه از نهادهای تاثیرگذار در زمینه آشنایی کودکان و نوجوانان با ارزش‌ها و هنجارهای اجتماعی و یادگیری ارتباط با همسالان محسوب می شود و از طرفی هم نمی‌توان نگرانی بسیاری از خانواده‌ها را در مورد سلامتی فرزندانشان نادیده گرفت، لذا باید با مشارکت و هم فکری همه دست اندکاران نظام تعلیم و تربیت، اقناع سازی برای رفع دغدغه های اولیا و تسریع در واکسیناسیون همه آحاد جامعه در دستور کار قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :