0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۴:۳۸:۳۶
کد مطلب:  1729589
رئیس حراست آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
برگزاری مسابقات فرهنگی هنری پدافند غیر عامل

همزمان با هفته پدافند غیر عامل مسابقات فرهنگی هنری پدافند غیر عامل ویژه دانش آموزان و فرهنگیان مازندران برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ « علیرضا بخشنده » اعلام کرد: به مناسبت هفته پدافند غیر عامل مسابقه فرهنگی هنری ویژه دانش آموزان و فرهنگیان استان برگزار می شود.

وی در همین رابطه افزود: این مسابقه در رشته های نقاشی( با تکنیک های مداد رنگی، آبرنگ، گواش و رنگ روغن)، انشاء، پویانمایی، فیلم کوتاه، نماهنگ، عکاسی، مقاله نویسی و روزنامه دیواری برگزار می گردد.

رئیس حراست آموزش و پرورش مازندران با اشاره به موضوعات مسابقه تصریح کرد: این مسابقه با موضوعات حفاظت از جان مردم، مکمل دفاع عامل، دفاع بیولوژیک از کشور، تداوم اداره مردم، تامین نیازهای مردم، محافظت سایبری از کشور، پایدارسازی مدیریت عالی کشور، محافظت از تاسیسات و تجهیزات نادر، استمرار خدمات ضروری و حفاظت از زیر ساختهای حیاتی برگزار می شود.

این مقام مسئول با اشاره به قرارگیری هفته پدافند غیر عامل در تاریخ 8 تا 14 آبان خاطر نشان کرد: مهلت ارسال اثار به دبیرخانه این مسابقه از تاریخ 30 آبان 1400 می باشد و علاقه مندان می توانند آثار خود را تا تاریخ ذکر شده به دبیرخانه این مسابقه به آدرس ساری، خیابان فرهنگ اداره کل آموزش و پرورش ارسال کنند.

به اشتراک بگذارید :