0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۱۴:۵۸:۴۴
کد مطلب:  1729613
نگاهی به ثمرات فعالیت های عرصه قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش؛
کتاب «زلال تربیت» رونمایی شد

در حاشیه چهارمین دوره توانمندسازی رؤسا و کارشناسان قرآن،عترت و نماز سراسر کشوربه میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از کتاب «زلال تربیت» که اولین مجموعه جامع دیجیتال حاوی تجربیات و فعالیت های قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در طول 40 سال اخیر می باشد، رونمایی شد.

به گزارش  روابط  عمومی  اداره کل  آموزش  و  پرورش  شهرستانهای  استان تهران، مراسم رونمایی از این کتاب در حاشیه آیین افتتاحیه بزرگترین گردهمایی کارشناسان قرآن،عترت و نماز سراسر کشور و با حضور «علیرضا کاظمی» سرپرست وزارت آموزش و پرورش در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در این مراسم اظهار داشت: کتاب «زلال تربیت» نتیجه انجام فعالیت های کتاب ندای رحمت است.

«محمدرضا مسیب زاده» گفت: این کتاب دارای ۵۰ هزار عکس از ۱۰۰ ساعت فیلم آموزشی به همراه کتابخانه جامع حاوی همه دستورالعمل‌ها و تجربیات آموزشی علمی در حوزه معاونت پرورشی و تربیتی است که در آن از چهار تکنولوژی قابل استفاده با تلفن‌های هوشمند همچون واقعیت افزوده، بهره ‌گیری از تکنولوژی سایت لینک، واقعیت مجازی، کتابخانه هوشمند، استفاده شده است.

ویافزود: ما به‌روزرسانی کتاب «ندای رحمت» پس از ۵ سال، تجربه‌گردانی و تبادل تجربیات، توسعه مشارکت با دستگاه‌ها و نهادهای خارج از آموزش و پرورش  در این دوره و بعد از آن دنبال می کنیم.

شایان ذکر است کتاب «ندای رحمت» نیز مجموعه‌ای از رهنمودهای عملیاتی و اجرایی و مجموعه دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های این عرصه است، اما کتاب «زلال تربیت» ثمره اجرایی کردن این شیوه‌نامه‌ها است.

به اشتراک بگذارید :