21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۲۲:۵۰:۱۷
کد مطلب:  1729937
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در بازدید از مدارس روستایی ناحیه ۲ ساری:
ضرورت اقناع سازی اولیا در بازگشایی حضوری، توسط مدیران مدارس

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در بازدید از مدارس روستایی ناحیه ۲ ساری بر ضرورت اقناع سازی اولیا در بازگشایی حضوری، توسط مدیران مدارس تأکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» با همراهی قاسم دراسرایی رییس اداره آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران، صبح امروز یکشنبه از مدارس روستایی متوسطه اول و دوم شهدای گمنام و شهید یوسفی حمیدآباد ساری ناحیه ۲ بازدید کرد. 

وی در بازدید از مدارس متوسطه روستایی و در جمع همکاران اظهار داشت: مهمترین گام در بازگشایی حضوری مدارس رعایت دستورالعملهای بهداشتی و اطلاع رسانی جامع و کامل از وضعیت رعایت اصول بهداشتی به خانواده ها و اقناع آنان است. 

این مقام مسئول پس از بازدید از کلاسها که با حضور پر رنگ دانش آموزان و معلمان رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته بود اظهار داشت: مدیران مدارس ضمن برگزاری جلسات منظم با خانواده ها و تبیین چشم اندازهای دقیق، به خانواده ها اطمینان دهند که تمام شرایط برای حضور دانش آموزان فراهم شده است و در این ایام، مسئولیت مدیران دو چندان است.

 معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران افزود، شورای آموزشی مدارس موظفند در خصوص بازگشایی و نحوه ارائه خدمات آموزشی، رعایت دستورالعمل های بهداشتی، سلامت دانش آموزان و معلمان، مصوبات شفاف و اقتضایی داشته و از طرق مختلف فرایندها را به اطلاع خانواده‌ها برسانند و اگر مشکلی وجود دارد ضمن اطلاع رسانی به ادارات، شرایط را برای حضور دانش آموزان طبق بخشنامه بازگشایی فراهم نمایند.

دهقان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه معلمان که در شرایط کرونایی به دیار باقی شتافتند، از همه دست اندرکاران دستگاه عظیم تعلیم و تربیت که زمینه ساز رشد و نمو استعدادهای سرشار دانش آموزان عزیز مازندرانی هستند قدردانی نمود و اظهار داشت: شور و اشتیاق دانش آموزان جهت بازگشایی حضوری و حضور در کلاس درس مایه خرسندی است.

 در این بازدیدها، مصوبات مدارس در خصوص بازگشایی، الگوهای ارائه خدمات آموزشی، جلسات شورای دبیران، نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه هفتگی و عملکرد این مدارس در امتحانات خرداد ۱۴۰۰ بررسی شد.

به اشتراک بگذارید :