0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ ۰۸:۱۰:۴۳
کد مطلب:  1730223
مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی:
بسیاری از اهداف تربیتی در متن قرآن آمده است

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در افتتاحیه چهارمین دوره توانمندسازی کارشناسان قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش گفت: بسیاری از اهداف تربیتی در متن قرآن آمده است و اینکه بتوانیم این مفاهیم را تفهیم و آن را به رفتار در دانش آموزان تبدیل کنیم نیازمند تلاش مضاعف است. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، مسعود شکوهی در چهارمین دوره دوسالانه آموزشی و توانمندسازی روسای ادارات و کارشناسان و کارشناسان مسئول قرآن، عترت و نماز سراسر کشور گفت: قرآن مهم ترین منبعی است که می تواند در امورتربیتی و مشاوره  خیلی به ما کمک  کند و دانش آموزانی که  در حوزه قرآنی فعال هستند این فعالیت می تواند استرس ها و نامیدی ها را در آنها کاهش دهد. 

وی افزود: بسیاری از اهداف تربیتی در متن قرآن آمده است و اینکه بتوانیم این مفاهیم را تفهیم و آن را به رفتار در دانش آموزان تبدیل کنیم نیازمند تلاش مضاعف است. 

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی ادامه داد: باید بدانیم در عرصه قرآن و تربیت کجا هستیم شناخت موقعیت در این زمینه بسیار مهم است و باید قدر جایگاه تربیتی خود را بدانیم و این حوزه را گسترش دهیم. 

وی تصریح کرد : ما در حوزه امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی می توانیم همکاری زیادی با حوزه قرآن، عترت و نماز داشته باشیم دانش آموزان مستعد دارای علاقه و رغبت در زمینه قرآنی را به شاخه نظری  و رشته علوم و معارف اسلامی راهنمایی کنیم. 

شکوهی گفت: از همه همکاران در حوزه قرآن، عترت و نماز تقدیر می کنم زیرا کار کردن در این  حوزه کار  بسیار ارزشمندی است.

به اشتراک بگذارید :