28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۰۸:۴۳:۲۷
کد مطلب:  1730341
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان خوزستان:
کارگاه های آموزشی نیاز همیشگی و ضروری فعالان قرآن است

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان خوزستان در گفت و گوی اختصاصی گفت: شرکت در کارگاه های آموزشی و تربیت مربی نیاز همیشگی فعالان قرآن، عترت و نماز می باشد.

به گزارش  روابط  عمومی  اداره کل  آموزش  و  پرورش  شهرستانهای استان تهران، «علی بلاسم» در گفت و گو با ستاد خبری چهارمین دوره توانمند سازی رؤسا، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: ارتقای دانش علمی و عملی همکاران در سطح مدارس و ادارات و ادارات کل ایجاب می کند که توجه هر چه بیشتری به برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره های تربیت مربی در زمینه قرآن، عترت و نماز صورت گیرد.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان خوزستان تصریح کرد: آموزش صحت قرائت نماز، برگزاری دوره های توانمند سازی داوران مسابقات، برگزاری دوره های آموزشی برای مدیران و مربیان مراکز دارالقرآن و برگزاری دوره های آموزشی با موضوع مهدویت از جمله مهمترین سرفصل های موضوعی برای برگزاری کارگاه های آموزشی می باشد.

وی افزود: برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز بصورت جشنواره های شبانه روزی استانی در 3 قطب و با حضور ۱۳منطقه در هر قطب و افزودن رشته جدیدی به عنوان انشای امام زمان (عج) از جمله مهمترین تجارب آموزش و پرورش استان خوزستان می باشد.

بلاسم خاطرنشان کرد: در حوزه مسابقات قرآن، عترت و نماز، نیاز هست که تغییراتی در رشته ها و محتوای مسابقات صورت گیرد. به عنوان مثال افزودن رشته جدیدی در حوزه مهدویت پیشنهاد می گردد.

به اشتراک بگذارید :