0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۱:۳۲:۱۲
کد مطلب:  1730839
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان تهران:
اهتمام به قرآن، باید از معیارهای گزینش مدیران مدارس باشد

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان تهران در گفت و گوی اختصاصی تاکید کرد: میزان اهتمام و توجه به قرآن، عترت و نماز باید از مهمترین معیارهای گزینش مدیران مدارس باشد.

به گزارش  روابط  عمومی  اداره کل  آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، «مهدی نعیمی» در گفت و گو با خبرگزاری فارس و ستاد خبری چهارمین دوره توانمند سازی رؤسا، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش که به میزبانی این اداره کل طی روزهای 26 تا 28 مهرماه 1400 در حرم مطهر امام خمینی(ره) در حال برگزاری است، گفت: میزان اهتمام و توجه به قرآن، عترت و نماز باید از مهمترین معیارهای گزینش مدیران مدارس باشد.

وی افزود: در واقع باید این باور در مدیران وجود داشته باشد که توجه به فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز به معنای واقعی کلمه در اولویت است و اگر این نگاه در مدیر مدرسه حاکم باشد، تمام فعالیت‌های آن مدرسه رنگ و بوی قرآن، عترت و نماز خواهد گرفت.

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان تهران خاطرنشان کرد: چشم انداز فعالیت های قرآن، عترت و نماز را در شهر تهران رو به رشد می بینیم. البته این ثمره تلاش‌های همه همکاران است که باید با قوت ادامه پیدا کند.

نعیمی اظهار داشت: بحث برگزاری دوره‌های توانمندسازی برای مدیران مدارس، معاونین و مربیان پرورشی از جمله مهمترین نیازهای حال حاضر دستگاه تعلیم و تربیت در حوزه فعالیت های قرآن، عترت و نماز می‌باشد.

وی با اشاره به برگزاری جشن تکلیف ده هزار نفری پسران نومکلف در محضر مقام معظم رهبری گفت: همچنین برگزاری جشن تکلیف دوازده هزار نفری دختران پایه سوم ابتدایی در مصلی تهران از جمله بهترین و موفق ترین تجربیات ما در اداره قرآن، عترت و نماز شهر تهران است.

به اشتراک بگذارید :