25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1731477
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در دیدار با رئیس فدراسیون کُشتی خبر داد؛
آمادگی آموزش و پرورش برای «استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کُشتی»

سرپرست وزارت آموزش و پرورش  گفت: بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و همچنین طبق تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی، آمادگی خود را برای استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کشتی نروژ، اعلام می کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی؛ در جلسه ای که با حضور «علیرضا دبیر» رئیس فدراسیون کشتی، برگزار شد، از آمادگی وزارت آموزش و پرورش،  برای استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کشتی نروژ بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب و  همچنین بند 3  تفاهم نامه بین آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی خبر داد و اظهار کرد: باید قدردان تلاش های صادقانه فدراسیون کشتی باشیم و همگی به آن افتخار کنیم زیرا با وجود شرایط کرونایی و اعمال محدودیت ها، نوجوانان ما، بی نظیرترین و پرافتخارترین دوران کشتی را رقم زدند.

وی افزود: نیت خالص و تلاش های مضاعف فدراسیون کشتی موجب کسب نتایج درخشان و  موفقیت های کم نظیر کشتی گیران در مسابقات جهانی اسلو شد.

کاظمی با تحسین نگرش علیرضا دبیر، مبنی بر«عبور هر گونه موفقیت در ورزش کشتی از مسیرآموزش و پرورش» تصریح کرد: با تمام توان هرگونه همکاری را با فدراسیون کشتی خواهیم داشت زیرا ورزش کشتی، برخاسته از تمدن کهن ایرانی است و ریشه در فرهنگ و تاریخ و سبک زندگی ما دارد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: ما در حوزه تربیت بدنی سرمایه گذاری هایی کرده ایم و در این راستا سالن های ورزشی، تجهیزات ورزشی و سایر امکانات را جهت استفاده دانش آموزان، در اختیار مدارس قرار داده ایم.

وی افزود: از هرگونه حمایت و پشتیبانی از ورزش کشتی دریغ نمی کنیم و امروز در راستای توصیه های مؤکد رهبرمعظم انقلاب در دیدار با مدال آوران کشتی، مبنی بر استخدام افراد مذکور و در چارچوب تفاهم نامه فدراسیون کشتی، زمینه استخدام مدال آوران مسابقات جهانی کشتی را فراهم کردیم و با اشتیاق این قهرمانان را می پذیریم.

کاظمی خاطرنشان کرد: فضای تعلیم و تربیت بهترین مکان برای تربیت قهرمانان نسل آینده است؛ بنابراین با افتخار در خدمت کشتی گیران هستیم.

به اشتراک بگذارید :