14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ ۰۹:۰۴:۰۲
کد مطلب:  1736907
کسب سه مقام کشوری توسط دبیران استان اردبیل

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از کسب سه مقام کشوری توسط دبیران متوسطه نظری استان در بخش غیر حضوری هفدهمین دوره جشنواره الگوهای برتر تدریس در سال تحصیلی 1400-1399 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، احمد ناصری با اعلام این خبر گفت: در دنیای امروز باید تعلیم و تربیت را از روش سنتی به شیوه جدید تغییر و گرایش به جستجوگیری را در دانش آموزان افزایش دهیم تا آنها بر اساس نیازهای امروز جامعه تربیت شوند.

ناصری بیان داشت: امروز با دانش آموزانی مواجهیم که هر کدام نیازهای متفاوتی دارند و برای هر یک باید الگوی تدریس مجزایی ایجاد کنیم و این امر نیاز به ایجاد رابطه عاطفی درگیرانه تری بین معلم و دانش آموز دارد.

ناصری با تبریک موفقیت کشوری معلمان استان در جشنواره الگوهای برتر تدریس بیان داشت: دبیران استان در بخش غیرحضوری هفدهمین دوره از جشنواره الگوهای برتر تدریس موفق به کسب سه مقام کشوری در زمینه تدریس عملی دروس «فیزیک»، «انسان و محیط زیست» و «زمین شناسی» شدند.

گفتنی است رضا قلیزاده از ناحیه 1 اردبیل رتبه اول کشوری درس فیزیک، اعظم داستان از ناحیه 1 اردبیل رتبه دوم کشوری درس زمین شناسی و یگانه فرخ نهاد از ناحیه 2 اردبیل رتبه دوم کشوری درسانسان و محیط زیست را دراین دوره از جشنواره به خود اختصاص دادند.

 

 

به اشتراک بگذارید :