21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ ۱۶:۰۰:۴۴
کد مطلب:  1737853
با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی افتتاح شد:
پروژه ملی ارتقاء سواد حرکتی دانش آموزان ابتدایی استان خراسان رضوی به میزبانی منطقه تبادکان

پروژه ملی ارتقاء سواد حرکتی دانش آموزان ابتدایی استان خراسان رضوی به میزبانی منطقه تبادکان با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده در این مراسم ضمن تبریک میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و تقدیر از مجموعه فعالیت‌های نیروهای جوان و با انگیزه حوزه تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش منطقه تبادکان گفت: فعالیت های حوزه تربیت بدنی در گذشته یک امر فوق‌برنامه بود ولی امروزه تربیت بدنی به یک صنعت و علم تبدیل شده است لذا ورودی جدی و گسترده به زندگی مردم داشته است.
وی با بیان اینکه ارتقا سواد حرکتی دانش‌آموزان از بسیاری از اختلالات سنین کهنسالی چون پوکی استخوان و مشکلات حرکتی پیشگیری خواهد نمود افزود: مدارس بهترین مکان برای ارتقا سواد حرکتی دانش آموزان و نهادینه ساختن این آموزش ها در کودکان می باشند.
خدابنده ضمن تقدیر از مجموعه طرح‌ها و برنامه‌های حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: برنامه های حوزه تربیت بدنی ضمن داشتن اثرگذاری بالا، قابلیت اجرایی با کمترین هزینه را دارا می باشند و دستاوردهای فراوانی را به همراه دارند.

به اشتراک بگذارید :