21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ ۱۶:۰۸:۲۴
کد مطلب:  1737859
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
۴ هزار بسته بهداشتی و ورزشی در قالب کاروان "مهر بانشاط" با اعتبار ۸۷ میلیارد ریال به مدارس استان اعزام شد

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین اعزام بزرگترین کاروان تجهیزات ورزشی و بهداشتی به مدارس استان خراسان رضوی که برای حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش برگزار شد گفت:۴ هزار بسته بهداشتی و ورزشی در قالب کاروان "مهر بانشاط" با اعتبار ۸۷ میلیارد ریال به مدارس استان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، صفدر سلطانی در این مراسم با بیان اینکه کلیه فعالیت‌ها و برنامه‌های حوزه تربیت بدنی و سلامت، منطبق و مطابق با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شوند اظهار داشت: تامین تجهیزات ورزشی و بهداشتی با توجه به بازگشایی حضوری مدارس، کمک شایانی به ارتقاء سلامت جسمانی دانش آموزان می نمایند.
وی با بیان اینکه ۴ هزار بسته بهداشتی و ورزشی در قالب کاروان مهر بانشاط با اعتبار ۸۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی به مدارس استان اعزام می شوند افزود: کاروان مهر با نشاط بزرگترین کارخانه تجهیزات ورزشی و بهداشتی سطح کشور به شمار می رود که حدود نیمی از مدارس استان را تحت پوشش قرار خواهد داد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان افزود: سرانه فضاهای ورزشی سرپوشیده استان از ٠/١١ به ٠/١٨ متر مربع افزایش یافته است.

به اشتراک بگذارید :