21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ ۱۵:۲۷:۳۱
کد مطلب:  1739337
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد خبر داد:
دریافت دز اول واکسن کرونا توسط ۹۵ درصد فرهنگیان شهرستان گناباد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناباد در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت:تا کنون ۹۵ درصد فرهنگیان این شهرستان دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، حسین احمدی در این جلسه با بیان اینکه تمهیدات لازم در خصوص بازگشایی حضوری مدارس در شهرستان گناباد اندیشیده شده است تصریح کرد: حدود ۹۵ درصد همکاران فرهنگی ۶۵ درصد دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال این شهرستان در مقابله با بیماری کرونا واکسینه شده اند.

وی با اشاره به بازنشستگی ۱۸۳ همکار فرهنگی این شهرستان در سال تحصیلی جاری گفت: با همت همکاران و مدیران مدارس خوشبختانه موضوع نیروی انسانی در این شهرستان به خوبی مدیریت شد و سال تحصیلی با آرامش کافی آغاز گردید.

احمدی با اشاره به افتخار آفرینی دانش آموزان شهرستان در کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ بر لزوم توجه به تعلیم و تربیت تمام ساحتی در مدارس شهرستان تاکید کرد و گفت: توجه بسیار خوبی به توسعه و گسترش هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش در شهرستان گناباد شده است و از این حیث علاوه بر دستیابی به موفقیت های فراوان از جمله راهیابی یکی از هنرجویان این شهرستان به مسابقات جهانی مهارت در کشور چین، جایگاه دوم استان را در توسعه متوازن به خود اختصاص داده ایم.

به اشتراک بگذارید :