23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ ۱۰:۱۸:۱۰
کد مطلب:  1740123
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
اصل اساسی در خصوص بازگشایی مدارس رعایت دستورالعمل های بهداشتی است

جلسه کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات قطب غرب آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به میزبانی ناحیه یک بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان، جلسه کارشناس مسئولان و کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات قطب غرب استان تهران با حضور رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شهید درهم پور ناحیه یک بهارستان برگزار شد .

در این نشست تاجیک در خصوص بازگشایی مدارس گفت: مدیران در بازگشایی مدارس، از عمل کردن به صورت سلیقه ای اجتناب کنند و به استناد شیوه نامه بازگشایی وزارتی و بر اساس دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا اقدام نمایند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، افزود : در تمامی امور، نظر سنجی از مدیران و بررسی دقیق با توجه به تفاوت های منطقه ای حائز اهمیت است اما اصل اساسی در خصوص بازگشایی مدارس، رعایت دستور العمل های بهداشتی می باشد .

وی با تشکر از دقت نظر و تلاش های صورت گرفته توسط مسئولین ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مناطق بر هماهنگی و تعامل سازنده با مدیران مدارس ، اقناع سازی دقیق والدین و تدوین برنامه منظم در فرآیند بازگشایی حضوری مدارس تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :