18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ ۰۸:۰۷:۲۰
کد مطلب:  1742719
به منظور تشویق دانش‌آموزان نسبت به مهارت‌آموزی انجام شد؛
مدیریت ۱۵ دقیقه‌ای یک دانش‌آموز در آموزش و پرورش دماوند

یکی از دانش آموزان پایه چهارم مدرسه شهید کریمی محله ساران شهر کیلان به دعوت مدیر آموزش و پرورش دماوند به مدت ۱۵ دقیقه مدیریت این مجموعه را به منظور تشویق دانش آموزان نسبت به آموزش بهتر و مهارت آموزی بر عهده گرفت.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از دماوند، «احمدرضا ناصری» دانش‌آموز پایه چهارم دبستان شهید کریمی محله ساران شهر کیلان امروز به دعوت «زهرا طاولی» مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دماوند به مدت ۱۵ دقیقه مدیریت این مجموعه را بر عهده گرفت.
این دانش‌آموز، ضمن آشنایی با نحوه مدیریت و دستورالعمل‌های حوزه تعلیم و تربیت، از بخش‌های مختلف مدیریت آموزش و پرورش دماوند بازدید و با معاونین و جمعی از کارکنان گفت‌وگو کرد.

«زهرا طاولی» مدیریت آموزش و پرورش دماوند اظهار کرد: طی بازدیدی که از ۱۲ مدرسه بخش آموزش و پرورش کیلان انجام دادیم، توفیق آشنایی با «احمدرضا ناصری» دانش‌آموز کلاس پایه چهارم دبستان مدرسه شهید کریمی محله ساران شهر کیلان را داشتیم.
وی افزود: بنابر گزارش «محمدسعید امینی» مدیر مدرسه شهید کریمی ساران، ناصری از دانش‌آموزان فعالی است که در انجام امور مدرسه در ساعات آموزشی و غیرآموزشی، مدیر مدرسه خود را همراهی و مساعدت می‌کند؛ بر همین اساس، رسما‍ً از این دانش‌آموز دعوت کردیم که مدیریت آموزش و پرورش به مدت ۱۵ دقیقه به او واگذار شود.
مدیر آموزش و پرورش دماوند گفت: با هماهنگی‌های انجام شده، امروز این اتفاق خوشایند در جهت ایجاد عدالت آموزشی بین همه دانش‌آموزان و تشویق دانش‌‌آموزان نسبت به آموزش بهتر و مهارت‌آموزی صورت گرفت.
طاولی تصریح کرد: از نکات مهم دیگر، نخبه‌یابی و نخبه‌پروری است که با توجه به توانمندی‌های متفاوت، باید اینگونه دانش‌‌آموزان شناسایی شوند تا آنان را با ایجاد نیروهای انگیزشی برای ساختن آینده‌ای بهتر در همه ابعاد رشد و پرورش دهیم.
وی تأکید کرد: به فرزندان کشور عزیزمان امیدوار هستم که با هوشیاری و هوشمندی همه معلمان و همکارانمان، می‌توانیم با یک جمله انگیزشی زیبا یا واگذاری مسئولیت در زمانی کوتاه، دنیای بهتری را برای فرزندان عزیزمان ایجاد کنیم.
مدیر آموزش و پرورش دماوند بیان کرد: قطعا ما معلمان باور داریم که درس‌های پنهانی که در حوزه آموزش و پرورش وجود دارد، ۱۰۰ درصد تأثیرگذاری بهتری را نسبت به آموزش‌های رسمی ما خواهند داشت.

 

به اشتراک بگذارید :